WÓZEK AKTYWNY MEYRA X 1

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY I NALEŻY ZAWSZE UŻYWAĆ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYTKOWANIA

  X1 stanowi nową generację wózków aktywnych. Dzięki niewielkiej wadze i możliwościom indywidualnego dopasowania nadaje się dla osób z różnymi rodzajami schorzeń, w szczególności cierpiących na bezwład kończyn dolnych. Aluminiowa konstrukcja ramy oparta na podwójnym krzyżaku. Atrakcyjne wzornictwo z możliwością dokładnego dopasowania do ciała i wymagań użytkownika.

  Niskie i wykonane z aluminium boczki będące wyposażeniem standardowym umożliwiają łatwe przesiadanie się z wózka i na wózek  . Elementy te są w kolorze ramy i posiadają wkładkę izolacyjną wykonaną z pianki neoprenowej. Jednoczęściowy stopień podnóżka, z możliwością regulacji głębokości, wysokości i kąta, zwiększa stabilność konstrukcji i jest wygodny w użytkowaniu. Varioblok mocujący oś tylnego koła umożliwia indywidualne dopasowanie wysokości siedziska wózka, optymalne wyważenie wózka i zmianę kamberu koła (3° lub 0,5°).

  W porównaniu z pozostałymi wózkami rodziny  X-change wózki aktywne X1 wyróżniają się zwężoną przednią częścią ramy przewidzianą dla pacjentów z całkowitym niedowładem kończyn dolnych.

 

 

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout