Podkategorie

  • AKS L4/L5 to bardzo lekkie i proste w montażu łóżko rehabilitacyjne. Kompaktowe rozmiary powodują, że łóżko to zmieści się w każdym pomieszczeniu. Leże łóżka rehabilitacyjnego może być wykonane w dwóch wariantach: z metalowej siatki lub drewnianych lamelek.

  • Łóżko ortopedyczne dzięki krzyżakowemu ( nożycowemu ) systememowi regulacji wysokości przy zachowaniu standardowych wymiarów wewnętrznych 90cm x 200cm jest łóżkiem o najmniejszej długości - 210 cm.

  • Łóżko ortopedyczne Alois jest dobrym wyborem w przypadku pacjentów mogących nieświadomie próbować wstać. Minimalna wysokość leża to zaledwie 18  cm więc upadek z takiej wysokości nie powinien spowodować urazu. Barierki boczne mogą być w wersji metalowej jak i drewnianej.

  • Łóżko rehabilitacyjne Burmeier Arminia to najlepszy kompromis pomiędzy funkcjonalnością, estetyką a ceną. Drewniana obudowa łóżka rehabilitacyjnego bardzo dobrze komponuje się w większości pomieszczeń a sterowniki i napędy firmy Linak gwarantują niezawodność i komfort obsługi.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout