RESMED S9 AUTOSET

Podobnie jak poprzedni model AutoSet, model S9 AutoSet dobiera i nastawia ciśnienie terapeutyczne zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjenta, dla każdego oddechu, każdej nocy, co poprawia komfort i podwyższa odsetek stosowania się do leczenia.
Firma ResMed zachowała wszystkie unikatowe funkcje poprzedniego aparatu AutoSet, a także dokonała optymalizacji punktacji zdarzeń i powtórnie wprowadziła wykrywanie centralnego bezdechu przy pomocy techniki oscylacji wymuszonych (FOT) o niezawodnej czułości. Aparat S9 obecnie wykrywa i inteligentnie reaguje na zdarzenia obturacji lub otwarcia dróg oddechowych.Zalety aparatu S9 AutoSet firmy ResMed:


S9 AutoSet potrafi modulować terapię w odpowiedzi na zdarzenia obturacyjne czy centralne
AutoSet Advantage przeszedł ewolucję. Aparat potrafi reagować na ograniczenia przepływu, chrapanie i bezdechy obturacyjne. Poza tym ulepszony AutoSet, wyzwala obecnie specyficzną odpowiedź terapeutyczną na zdarzenia zamknięte i otwarte (reaguje na bezdechy obturacyjne i nie reaguje na bezdechy centralne). Firma ResMed wprowadziła wykrywanie centralnego bezdechu za pomocą techniki oscylacji wymuszonych (FOT) o niezawodnej czułości, celem rozpoznania i odpowiedniego reagowania na zdarzenia obturacyjne czy otwarcie dróg oddechowych.

Easy Breathe "wspomaganie wdechu i wydechu" ulga / łatwy wdech i wydech
Nowa technologia „Łatwy oddech” (EBW) to opatentowany system pneumatyczny, który zwiększa komfort używania aparatu: lepsza synchronizacja z oddechem pacjenta, mniejszy wysiłek przy oddychaniu. Pozwala na łagodne i delikatne zmiany ciśnienia między wdechem a wydechem, dzięki czemu nasz rytm oddychania jest lekki, cichy i łagodny, bardziej zbliżony do naturalnego oddechu. Aparat S9 AutoSet posiada funkcję ułatwiającą oddychanie - obniżanie ciśnienia przy wydechu o 1, 2 lub 3 mbar (do wyboru: tylko w czasie RAMP lub przez całą noc), co oznacza, że np. jeśli ciśnienie przy wdechu będzie 8 mbar, to przy wydechu będzie 5 mbar.
Karta SD
Aparat S9 posiada pełną funkcję diagnostyczną i pamięć rejestrującą parametry pracy przez 365 dni oraz kartę pamięci SD, co pozwala uzyskać informacje o efektywności terapii: ilość bezdechów obturacyjnych i centralnych AI (CI, OI), spłyceń oddechu HI, AHI, podawane ciśnienie terapeutyczne, ciśnienie terapeutyczne 95 %, medianę, przecieki powietrza z maski (litry / s), chrapanie, ograniczenie przepływu powietrza, objętość oddechową oraz - jako jedyna firma na rynku - krzywą przepływu powietrza (flow), a także szczegółowe informacje z ostatnich 7 dni.

Rura pacjenta SlimLine (lżejsza i mniej przeszkadzająca) Pacjentom bezsprzecznie nie jest wygodnie podróżować z tym elementem. Ta trudność wpływa ujemnie na użytkowanie, a więc dla ułatwienia podróżowania, firma ResMed zaprojektowała rurę, która jest lżejsza i mniej przeszkadza. Rura firmy ResMed typu SlimLine jest o 40 % lżejsza i o 20 % cieńsza niż standardowe rury. Jako że jest ona zdecydowanie bardziej elastyczna i lżejsza - w mniejszym stopniu obciąża maskę i mniej przeszkadza pacjentowi w czasie snu. Zaprojektowana w uproszczony sposób rura SlimLine, sprawdziła się w działaniu i jest dużo wygodniejsza w podróży.

Bardzo cicha praca
Bardzo cicha praca (tylko 24 dBA) - o 40% cichszy od innych aparatów na rynku. System S9 nie tylko ma dotąd niespotykany niski poziom hałasu, ale również radykalnie obniża hałas przewodzony, pochodzący z aparatu, rury i maski. Aparat napędzany przez unikalny dwukomorowy silnik, pracujący przy dużo mniejszych obrotach niż w tradycyjnych urządzeniach. Technologia ta zapewnia znacznie cichszą pracę aparatu i niebywałą stabilność ciśnienia.

Kontrola terapii
- Aparat umożliwia pacjentowi oraz lekarzowi ocenę skuteczności leczenia bez komputera, ponieważ w menu aparatu na wyświetlaczu LCD dostępne są informacje o przebiegu terapii, AI, HI, AHI, przeciekach, średnim ciśnieniu oraz 95 % podawanego ciśnienia. Nawet jeśli nie posiadamy komputera, mamy dostęp do skuteczności terapii.
- Aparat posiada system przypominania: wymiana filtru, wymiana maski, data przeglądu technicznego, kontakt z lekarzem, kontakt z dostawcą itp., a także kontroli terapii oraz system zarządzania aparatem i pacjentem.
- Prosty i bezpieczny. Bardzo małe wymiary i mała waga (810 gramów).
Bardziej przemyślane decyzje
- Bardzo wydajny filtr do eliminacji mikrocząsteczek z powietrza.
- Oszczędność w poborze energii elektrycznej około 20 W (zasilanie 100 - 240 V, 50 - 60 Hz).
- Automatyczny SMART Start / Stop - aparat włącza się automatycznie po założeniu maski i zrobieniu pełnego wdechu i wydechu i wyłącza się po jej zdjęciu, bez potrzeby naciskania przycisku Start / Stop.
- Aparat posiada funkcję sprawdzenia i oceny dopasowania maski.
- Zakres ciśnienia od 4 do 20 mbar.
- Automatyczna kompensacja ciśnienia n.p.m.
- Automatyczna kompensacja nieszczelności w masce.
- Funkcja powolnego narastania ciśnienia (RAMP) ułatwiająca zasypianie (0 do 45 min.).
- Alarm przy dużych przeciekach powietrza z maski podczas terapii.
- W celu ułatwienia transportu i zmniejszenia wielkości bagażu, do aparatów S9 dodawana jest nowa, mniejsza, bardziej funkcjonalna torba podróżna.

Adaptor do SpO2 (Opcja do Pracownia Snu)
Możliwość podłączenia SpO2 bezpośrednio do aparatu, dane SpO2 i HR będą zapisywane na karcie SD w synchronizowany sposób z innymi danymi takimi jak: przepływ powietrza, ciśnienie, przecieki i inne.

Nawilżacz z podgrzewaczem H5i(Opcja)
Specjalnie zaprojektowany razem z serią S9 dla optymalnego dostosowania się do terapii, nawilżacz H5i jest zdolny do dodania 17,5 mg H2O / litr suchego powietrza. Kombinacja S9 i H5i i przewodu ClimateLine nazwana jest mianem Climate Control. Ta technologia umożliwia zautomatyzowanie i uproszczenie konfiguracji nawilżania oraz podawanego nawilżanego powietrza. Po raz pierwszy powietrze podawane jest w temperaturze wymaganej przez pacjenta, a pięć czujników, w tym jeden w pobliżu maski, monitoruje szereg warunków, zapewniając optymalną wilgotność automatycznie. Aparat H5i jest sterowany za pomocą pokrętła aparatu S9, dzięki czemu regulacja jest prosta. W trybie auto i z rurą typu ClimateLine, pacjent musi regulować jedynie temperaturę, czego dokonać można za pomocą pokrętła na S9.

Napisz swoją opinię

RESMED S9 AUTOSET

RESMED S9 AUTOSET

Podobnie jak poprzedni model AutoSet, model S9 AutoSet dobiera i nastawia ciśnienie terapeutyczne zgodnie z indywidualnymi potrzebami pacjenta, dla każdego oddechu, każdej nocy, co poprawia komfort i podwyższa odsetek stosowania się do leczenia.

Napisz swoją opinię

Rejestracja nie jest wymagana!

Zadaj pytanie do produktu : RESMED S9 AUTOSET

(opcjonalnie)
*(Wymagane, poinformujemy Cię o odpowiedzi na pytanie.)

Podobne produkty