PIONIZATOR ALBATROS

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY I NALEŻY ZAWSZE UŻYWAĆ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYTKOWANIA

  Albatros to urządzenie do pionizacji. Pionizator podnosi pacjenta z pozycji siedzącej do wyprostowanej. Pozycja wyprostowana jest naturalną postawą człowieka , podczas której narządy wewnętrzne człowieka pracują najwydajniej. Urządzenie wykorzystywane jest również do transferu osób z wózka lub łóżka do toalety w pozycji wyprostowanej. Albatros wspiera personel medyczny w codziennych sytuacjach i skutecznie odciąża kręgosłup podczas transferu osób niepełnosprawnych zmniejszając w ten sposób ryzyko urazów mięśniowo-szkieletowych. Dzięki takiemu urządzeniu jest możliwe wykonywanie takich czynności tylko przez jednego opiekuna. Nosidło wykonane w formie kamizelki , która pełni rolę specjalnej uprzęży służącej do unoszenia górnej części tułowia, kamizelka jest tak zaprojektowana aby nie uwierała pacjentów pod pachami w miejscu gdzie występują największe uciski i gwarantowała maksymalny komfort. Albatros gwarantuje bezpieczne , komfortowe i ergonomiczne spionizowanie pacjentów.

  • Odpowiednia platforma na stopy wyposażona w antypoślizgowe wkładki oraz prawidłowe wsparcie kolan z psem zabezpieczającym łydki doskonale stabilizuje nogi.
  • Cały system sterujący i napędowy oparty na technologii firmy LINAK. .
  • Konstrukcja umożliwia łatwe i szybkie składanie do transportu bez używania jakichkolwiek narzędzi.
  • Modele wyposażone w kółka z blokadą .
  • Rama jezdna jest ruchoma i umożliwia płynną regulację rozstawu dla osiągnięcia maksymalnej stabilności.
  • Nosidło typu kamizelka wykonane z szarego poliestru .

Dwuczęściowy system sterujący : kontroler oraz bateria oddzielnie . Pozwala to na zaopatrzenie się w dodatkową baterię oraz zewnętrzną ładowarkę. Taki system zwiększa bezpieczeństwo ciągłości pracy pionizatora , szczególnie korzystna cecha w jednostkach lecznictwa zbiorowego typu szpitale , DPS-y itp. Podczas używania jednej baterii , która uległa rozładowania nie ma konieczności oczekiwania aż ponownie się ją naładuje tylko wymienia się na drugą a w tym czasie tą rozładowana poddaje sie procesowi ładowania.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout