Koncentrator tlenu Tokyo 3A-W

TO JEST WYRÓB MEDYCZNY I NALEŻY ZAWSZE UŻYWAĆ GO ZGODNIE Z INSTRUKCJĄ UŻYTKOWANIA
Koncentrator tlenu TOKYO 3A-W  to najwyższa jakość potwierdzona certyfikatami europejskimi EU.

Urządzenie jest bardzo proste w użytkowaniu - doskonałe dla osób starszych ( panel przedni urządzenia z instrukcją obsługi jest w języku polskim ). Do obsługi urządzenia wystarczy włączenie tylko jednego przycisku i założenie kaniuli nosowej.

Przedstawiony model posiada także wbudowany osobny moduł do aplikacji lekarstw przez inhalację ( inhalator ) oraz zegar ( timer ), dzięki któremu można ustawić czas pracy urządzenia!

Model ten wyposażony jest rówież w pilot pozwalający na uruchamianie na odległośc. Chora osoba nie musi podchodzic do urządzenia aby je uruchomic. Wystarczy, że założy kaniule nosową i pilotem włączy urządzenie.

Koncentrator tlenu TOKYO 3A-W to także jeden z najciszej pracujących urządzeń z pośród wszystkich koncentratorów na rynku europejskim.
Małe wymiary urządzenia oraz zamontowane kółeczka pod urządzeniem pozwalają na swobodne przemieszczanie koncentratora po całym mieszkaniu.

2-letnia gwarancja obejmuje wszystkie podzespoły urządzenia. Wymagana jest jedynie wymiana co 6 miesięcy filtra antybakteryjnego ( oprócz jednego zamontowanego fabrycznie, drugi jest dołączony w komplecie. Koszt filtra wynosi 50zł brutto ). Obowiązywanie gwarancji nie wymaga przeprowadzania płatnych przeglądów.
Obowiązywanie gwarancji nie wymaga przeprowadzania płatnych przeglądów. Zaleca się przeprowadzanie przeglądów technicznych koncentratora tlenu średnio co 3 tys moto godzin.

Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout