Ortmedic to sklep medyczny Białystok oraz dystrybutor i wypożyczalnia sprzętu rehabilitacyjnego takiego jak łóżka rehabilitacyjne, podnośniki kąpielowe, schodołazy, wózki inwaklidzkie, koncentratory tlenu itp. W naszej ofercie znajdziecie Państwo najlepszy, starannie wyselekcjonowany i sprawdzony asortyment w bardzo atrakcyjnych cenach. 

ORTMEDIC to sklep medyczny Białystok , w którym mogą Państwo znaleźć także pionizatory, elektryczne wózki inwalidzkie, schodołazyłóżka rehabilitacyjne, aparaty cpap na bezdech senny, materace przeciwodleżynowe, ortezy, balkoniki, pieluchomajtki i wiele innych. Część tego asortymentu jest refundowana przez NFZ ,PCPR czy MOPS - realizujemy te zlecenia, co więcej jesteśmy w stanie doradzić Państwu jakie są możliwości uzyskania alternatywnych źródeł refundacji - gdzie i jakie dokumenty powinni Państwo złożyć, aby o takowe dopłaty się ubiegać. W trosce o tych z Państwa, którzy potrzebują przedmiotów nie refunowanych przez NFZ bądź PCPR czy MOPS powstała wypożyczalnia łóżek rehabilitacyjnych, schodołazów, koncentratorów tlenu i podnośników kąpielowych oraz uruchomiliśmy sprzedaż sprzętu używanego (sprzedajemy używane łóżka rehabilitacyjne, używane  łóżka ortopedyczneużywane schodołazypodnośniki kąpielowe itp. - wszystkie przedmioty są w doskonałej kondycji, wystawiamy na nie gwarancję i prowadzimy ich serwis).

Dla nas dbałość o klienta to podstawa dlatego wszystkie zakupione lub wypożyczone u nas przedmioty możemy dowieźć. Wystarczy jeden telefon. Mamy nadzieję, że sprostamy Państwa oczekiwaniom - będzie to dla nas źródłem naprawdę dużej satysfakcji.


Demo Options

Background only applies for Boxed,Framed, Rounded Layout